Instytut Wydawniczy PAX na XXVII Targach Wydawców Katolickich
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Instytutu Wydawniczego PAX (nr 73) w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.
Żyć na Maksa! Spuścizna duchowa o. Maksymiliana Marii Kolbego
Wznowiony po czterdziestu latach zbiór tekstów o. Maksymiliana Marii Kolbego, założyciela franciszkańskiego dzieła w Niepokalanowie, kapłana i męczennika. Wybór z materiałów archiwalnych Niepokalanowa: maszynopisów, rękopisów i publikacji.
„Spotkania Jasnogórskie” Jana Dobraczyńskiego… i nasze
„Nikt nie wiedział naprawdę, skąd ten obraz pojawił się w kolorowej rzece historii. Nikt nie umiał powiedzieć, ile było prawdy w głoszonych opowieściach. Pojawił się i rozbłysnął niespodziewanie, jakby tutaj i teraz musiał rozbłysnąć. Jakby tutaj i teraz był potrzebny” – tę tajemnicę, którą zapisał Jan Dobraczyński na kartach „Spotkań Jasnogórskich”, od wielu wieków wciąż na nowo rozpoznają w swoim życiu kolejne pokolenia Polaków.
54. rocznica śmierci Zofii Kossak
9 kwietnia 1968 r. - zmarła Zofia Kossak wybitna, pisarka, publicystka, autorka m.in. książek ????„Krzyżowcy”, „Pożoga”, „Dziedzictwo” i "Bursztyny". Podczas II wojny światowej współorganizatorka Frontu Odrodzenia Polski i Rady Pomocy Żydom „Żegota”.
Dziś premiera audiobooka "Bursztynów"!
„Bursztyny” to także jedna z lektur szkolnych, dzięki której uczniowie w fascynujący sposób poznają walory dobrze opowiedzianej historii.
Życie jako służba
Wywiad dostępny na: https://e-civitas.pl/pl/ludzie/zycie-jako-sluzba
Audiobook na stulecie!
Audiobook "Pożogi" Zofii Kossak
"Miłość i sprawiedliwość społeczna" Wyszyńskiego - spotkanie w Przystanku Historia IPN
Spotkanie poświęcone książce bł. Stefana Wyszyńskiego "Miłość i sprawiedliwość społeczna"
  • 1
  • 2

Redakcja wydawnicza
tel. +48 691 801 561
e-mail: iwpax@civitaschristiana.pl

NIP: 5213689229
REGON 360763147
Raiffeisen Bank Polska S.A. PL40 1750 0012 0000 0000 28353162