• Nowość

Kalendarz 2022 - Czas to miłość

978-83-211-2048-5

Kalendarz 2022 - czas to miłość

Niezwykły kalendarz z bł. kard. Stefanem Wyszyńskim!

Z okazji beatyfikacji wielkiego Polaka – Prymasa Tysiąclecia, bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego – nakładem Instytutu Wydawniczego PAX ukazał się niezwykły kalendarz.

 

Na każdy tydzień przygotowaliśmy wybór myśli Prymasa, stanowiących bardzo głęboką motywację do życia pełnią miłości i unikania życiowych porażek. Prymas na łamach naszej edycji prowadzi nas przez cały rok. Kolejne miesiące otwierają wspaniałe zdjęcia pochodzące ze zbiorów Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz aforyzmy oddające sedno jego nauczania jako orędownika współbrzmienia wiary i rozumu, służącym rozpoznaniu właściwej człowiekowi, pełnej godności, pozycji w społeczeństwie.

 

Jak zaplanować czas w nowym roku? Idąc tropem Prymasa – zawierzać. Wpisać swój kalendarz życia w porządek nadprzyrodzony. „W poznaniu woli Bożej znajdujemy pełny i całkowity spokój. Wola Boża jest zawsze powiązana z miłością, dobrocią i miłosierdziem, z mądrością i wszechwiedzą Boga, który patrzy na początek i kres naszego życia. On jeden jest nieomylny w układaniu planów”.

 

Elegancka edycja doskonale nadaje się również na prezent!

ISBN
978-83-211-2048-5
Oprawa
Oprawa twarda uszlachetniona
Wydanie
I
Ilość stron
200
Rozmiar
A5